top of page

SOSYAL SORUMLULUK

Bi Mutluluk Pro_Logo_Rev.01_Çalışma Yüze

Dreamy Kids olarak, sadece yaratıcı tasarımlar yapmak ve üretmek için değil aynı zamanda daha mutlu ve farklı düşünebilen çocuklar için de çalışıyoruz. Bunu gerçekleştirebilmek için sosyal sorumluluk projeleri üretiyoruz.

İlk projemiz "Bi Mutluluk Projesi" kapsamında duvar kağıtlarımızı, sosyal ve ekonomik olarak bize ulaşma imkanı bulunmayan çocuklarımızla buluşturuyoruz. Mevcut ürünlerimizin her bir satışından elde ettiğimiz gelirin %3'ünü proje fonuna aktararak ihtiyaç sahibi bölgelerdeki köy okullarımızın duvarlarını tasarımlarımızla kaplıyoruz.

Köy Okulu.png

  hayal

edebiliyorsan

 yaparsın !

ihtiyacharitasi-logo-385x385.png

Projemiz kapsamında, köy okullarımızın taleplerini İhtiyaç Haritası üzerinden alıyoruz. Başvuru yapmak isteyen köy okullarımız www.ihtiyacharitasi.org üzerinden kurumsal kayıt oluşturarak "ihtiyaç" ekleyebilirler.

Bu çalışmalarımız dışında, bireysel destek ile köy okullarımıza duvar kağıdı hediye etmek isteyenler ise yine www.ihtiyacharitasi.org üzerinden "destek" ekleyebilirler.

 

Proje hakkında daha detaylı bilgi almak ve işbirliği önerileriniz için lütfen bizimle iletişime geçin. (hello@dreamykids.com)

bottom of page