top of page

BİZ KİMİZ?

Dreamy Kids, çocukların yaratıcı, özgür, hayal duyarlılığı yüksek ve üretken bireyler olmalarına katkı sağlamak amacı ile kurulmuş yenilikçi ve tasarım odaklı bir girişimdir.

Duvarların çocukların odalarını çevrelemekle yükümlü malzeme yığınları olmadığına inanırız. Bize göre çocuk, doğduğu andan itibaren çevresinden ilham almaya başlar. Meraklıdır, inceler, iletişim kurar. Biz de dinamik, enerjik ve yaratıcı ekibimiz ile çocuk odası dekorasyonu odaklı çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sitemizde yer alan tüm ürünlerin tasarım ve üretimi ekibimiz tarafından yapılır.

Yola ilk çıktığımızda tasarım çalışmalarımız ile birlikte çocuklara yönelik animasyon alanında da yol almak istemiştik. Masal ve ninni projelerimiz ile devam eden yol haritamızı çizerken markalaşma ile ilgili stratejik bir karar aldık. İlgili çalışmalarımıza ulaşmak için lütfen tıklayınız.

"hayalgücü,

bilgiden daha önemlidir."

albert einstein

Gelecek geldi !

 

Hayal gücümüze güveniyoruz. Teknolojinin ve dijital çağın neler getirdiğini ve getireceğini yakından takip ediyor ve ürünlerimize nasıl entegre edeceğimizi planlıyoruz.

Çok yakında !

DS Creative Logo-01.png

Dreamy Kids, Dreamy Soul Creative'in ticari bir markasıdır.

www.dreamysoul.com

bottom of page